Журнал «Дошкільний навчальний заклад» — корисна професійна інформація у зручному форматі!

05.11.2018 398 0

Потрібні нові ігри, методичні прийоми, розвивальні програми та ще безліч матеріалів, бо діти дошкільного віку невсидючі і спраглі до знань? А ще треба скоригувати свої розробки відповідно до вимог програми та останніх змін?

Всі матеріали, потрібні для роботи вихователя, ми зібрали в журналі «Дошкільний навчальний заклад». Тут ви знайдете вже готові та випробувані розробки занять, сценарії заходів, корекційні методики, статті про психологію та безліч практичних порад на кожен день!

Передплачуйте видання одразу на 12 місяців, шліфуйте професійну майстерність та отримуйте сертифікат про підвищення фахового рівня!

Відтепер журнал «Дошкільний навчальний заклад» має власний книжковий додаток!

Починаючи з цього навчального року, ви можете передплатити журнал «Дошкільний навчальний заклад» ПЛЮС книжковий додаток. Що це значить? Разом з журналом ви отримуєте книжковий додаток, де знайдете найцікавіші авторські розробки від досвідчених колег та докладні методичні матеріали для працівників дошкільних навчальних закладів.

Збирайте власну методичну бібліотеку та поповнюйте свою персональну скарбничку виховних прийомів!

Найвигідніша передплата — за пільговими індексами!

Саме зараз ви маєте шанс передплатити видання на пільгових умовах! Найнижча ціна в разі передплати на 6 та 12 місяців за спеціальними індексами:

Назва Індекс 6 місяць 12 місяців
Дошкільний навчальний заклад ПІЛЬГОВИЙ 37053 200,00 грн 400,00 грн
Дошкільний навчальний заклад ПІЛЬГОВИЙ ПЛЮС книжковий додаток 60221 310,00 грн 620,00 грн

Встигніть оформити передплату на журнали за найвигіднішими умовами!

Саме зараз ви можете передплатити улюблені видання найвигідніше: ми пропонуємо пільгову передплату на 6 місяців та 12 місяців на найбільш затребувані видання, у тому числі на журнали з книжковими додатками.

Також усі, хто зараз оформить передплату одразу на 12 місяців, крім знижок отримують такі переваги:

  • сертифікат про підвищення фахового рівня;
  • можливість узяти участь у розіграші сертифікату на 1000 грн!

Взяти участь у розіграші легко! Треба лише:
1.    Передплатити будь-який журнал на 12 місяців у паперовому вигляді.
2.    До 1 лютого 2019 року надіслати нам копію передплатної квитанції на поштову адресу 61001, м. Харків, вул. Плеханівська 66, чи на електронну пошту action.osnova@gmail.com. До квитанції обов’язково потрібно додати свої анкетні дані (П.І.Б., контактний телефон та поштова адреса) або заповнити анкету.

 

Для всіх передплатників триває програма лояльності «120 балів». Усі сплачені вами гривні перетворюються на бали, якими можна сплачувати наступні передплати!

Підвищуйте професійну майстерність з журналом «Дошкільний навчальний заклад»!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук