Як часто вам доводилося чути про неймовірні інновації закордонних колег?

26.10.2018 260 0

Про чужі успіхи та злети? Годі! Настав час стати членом світової команди професіоналів.

Ті, хто пильно слідкує за діяльністю Видавничої групи «Основа», знають, що в нас вже була можливість плідно поспілкуватися з нашими колегами із Канади. А наразі ми пропонуємо вам  долучитися до обговорення досвіду одних із лідерів у сфері освіти – Ізраїлю.

За час свого існування, Ізраїль з пустельного узбережжя перетворився на одну з  найрозвиненіших держав Близького Сходу. Ізраїльська система відрізняється цільовим підходом, високою ефективністю і прагненням зберегти свою аутентичну культуру. Бажання і вміння вчитися - це одна з якостей, яке прищеплюють тут з раннього дитинства.

В межах інтернет-марафону «Кращі освітні практики. Досвід Ізраїлю», який стартує 30 жовтня, на вас чекають численні зустрічі із педагогами-консультантами, арт-терапевтами та спеціалістами у сфері соціального підприємництва. Ви отримаєте компетентні поради від творців школи-студії 3/4 в Тель-Авіві, які спеціалізуються на інклюзивній освіті; розглянете ізраїльський досвіт у сфері неформальної освіти та створенні професійних bootcamps; дізнаєтесь які навички необхідно розвивати для підвищення якості викладання.

Реєстрація на подію вже почалась!

Рекомендуємо ознайомитись із повною програмою марафону

 

Отже, не гайте часу, поки ви розмірковуєте, тисячі вчителів вже долучилися до дієвої команди агентів-змін.

Поділитися в Viber Залишити свій відгук