4 інтернет-сервіси для вивчення англійської в школі.

Сучасні діти вчать англійську охоче, але часто їхні знання не систематизовані. Сервіси, що ми дібрали, роблять навчання цікавим та ефективним.

Сьогодні придумано багато методик, розроблено сотні посібників, створено тематичні сайти й додаткидля вивчення англійської мови. Ми розповімо тільки про чотири найцікавіші (на нашу думку). Усі вони задовольняють двом критеріям, на які ми зважали обираючи:

1)      можна використовувати безкоштовно;

2)      не просто гарна іграшка для запам’ятовування нових слів, але й ефективний інструмент навчання.

Gcflearnfree — вивчення лексики й робота з текстом.

Що це таке?

Gcflearnfree допомагає учням в усьому світі вивчити основи граматики англійської мови, а також набути навичок використання сучасних технологій.

Як можна здогадатися з назви сервісу, навчання безкоштовне. Освітню програму розроблено організацією GCF Global Learning, що базується в місті Ролі — столиці штату Північна Кароліна.

Як це працює?

На сайт іGcflearnfree.Org зібрано понад 2000 уроків, 800 відеороликів і 55 інтерактивних ігор, що можна використовувати в школі. На учнів чекає безліч завдань в інтерактивній формі з яскравим візуальним оформленням.

Важливо: для роботи із сайтом переконайтеся, що на вашомукомп’ютерівстановлена остання версія плагінаAdobe Flash Player.

Як можна використовуватина уроках?

Щоб описати всі можливості Gcflearnfree, бракуватиме навіть окремої статті, тому ми просто ознайомимо вас із одним із розділів сайту, а про додаткові можливості ви дізнаєтеся самі.

Для вивчення англійської пропонуємо насамперед обрати розділ Learn English, де зібрано матеріали для опанування лексики за базовими темами: Weather, Plants and Animals, Household, Communication та ін. Понад 40 тем.

Після вибору теми можна вивчити її, використовуючи запропоновані вправи.

 • Вивчаємо лексику.
 • Запам’ятовуємо вимову за відеословником.
 • Читаємо й перекладаємо цікаві історії.
 • Закріплюємо знання, розв’язуючи практичні завдання.

Зверніть увагу: розділText Explorer дає змогу дуже продуктивно працювати з текстом. Усі історії озвучені, їх можна прослухати, вибравши один із запропонованих голосів (чоловічий або жіночий). Кожне нове слово за темою можна додатково вивчити, прослухавши приклади його вживання в контексті.

Engvid — безкоштовні відеоурокий тести для проведення аудіювання.

Що це таке?

Сервіс engvid — сховище коротких відеолекцій, що постійно поповнюється новими матеріалами.

Як це працює?

На сайті engvid.com публікують відеолекції, що записують кваліфіковані викладачі й носіїанглійської мови.

Ви знайдете лекції, присвячені різним темам і згруповані за розділами.

Корисні розділи engvid.com:

 • Grammar;
 • Speaking;
 • Writing;
 • Vocabulary;
 • Slang;
 • Prononciation;
 • Culture & tips.

У кожномуіз зазначенихрозділівє сотні відеороликів із англомовними субтитрами (частинатакож із російськомовними). Їх можна переглядати безкоштовно.

Відео від одного з лекторів engvid.

Як можна використовуватина уроках?

Готуючись до уроку, учитель може вибрати відеоролик відповідно до теми й використовувати його як додатковий посібникі матеріал для аудіювання.

Кожний відеоролик на сайті engvid.com доповнений тестовими завдання для закріплення вивченого.

Порада: engvid.com допоможе, якщо вам потрібно пропустити урок, а підміняє вчитель, який не знає англійської. Вам потрібно буде знайти відповідну відеолекцію, а вчителевіна підміні — простежити, щоб учні не списували, виконуючи завдання до відеороликів.

English Attack — новий підхід до аудіювання.

Що це таке?

English Attack — це сервіс для вивчення англійської мови, над створенням якого працювала команда вчителів, нейробіологівта експертів у галузіігрового навчання.

Як це працює?

Навчальні матеріали на English Attack розподілено на три основні групи.

Video Boosters — перегляд відеофрагментів відомих фільмів, відеоігор і телепрограм англійською, розв’язування завдань і відповіді на запитання.

Photo Vocabs — фотословники, що допомагають запам’ятовувати нові слова, використовуючи ігри та вправи.

Verb Dash — захоплива гра для запам’ятовування неправильних дієслів.

На жаль, безкоштовно можна використовувати тільки частину матеріалів, але й цього буде досить для того, аби підготувати кілька уроків.

Як можна використовуватина уроках?

Для уроків англійської мови ми радимо використовувати режим Video Booster, що сподобався нам найбільше.

Підготуйте цікавий урок-аудіювання та проведітьйого в кабінеті інформатики. Заздалегідь оберіть одиніз-поміж запропонованих відеороликів, що відповідатиме вашим учням за рівнем складності, допоможіть їм зареєструватися на сайті й знайти відеофрагмент, що ви раніше обрали.

Після перегляду відеоролика English Attack запропонує учням різнотипні інтерактивні завдання, розв’язавшиякі, вони отримають оцінки.

Lingualeo — усезнають, але майже ніхто не використовує!

Що це таке?

Lingualeo — одиніз найбільше популярних сервісів для вивчення англійської мови, якою користуються діти й дорослі.

Як це працює?

На Lingualeo зібрано понад 200 000 матеріалів, що допомагають вивчати англійськувід початку:

 • граматичні курси;
 • словники;
 • відео- й аудіофайлианглійською;
 • бібліотека художніх творів, цитат і заміток.

Після реєстрації учень може пройти тест для визначення рівня англійської, сформулювати мету та скласти орієнтовний план навчання. Учителі можуть використовувати Lingualeo як інструмент для систематизації й контролю знань учнів.

Як можна використовуватина уроках?

Ви можете створити групу для класу, аби готувати завдання й стежити за прогресом кожного учня. Учителі отримують безкоштовний доступ до бази матеріалів Lingualeo.

Найбільш корисні функції, що ми радимо вам.

 • Використовуй теаудіо- і відеофрагменти для аудіювання. Це значно простіше, ніж знайти носія мовий запросити його на урок.
 • Складайтесловникидля своїх учнів.
 • Використовуйтеспеціальні курси для підготовки до іспитів. (На жаль, ця послуга платна, передплата для учнів дешевша, ніж покупкадодаткової літератури.)

Принадність сервісу Lingualeo в тому, що він перетворює рутинну роботу на уроціна захопливу гру. Учні можуть розв’язувати завдання за комп’ютером, з телефону або планшета. Це можна робити не тільки в школі, але й у транспорті, дорогою додому, на канікулах, під час лікарняної відпустки.

Завантажити мобільні додатки:

Вам слово! Ви вже обізнані з одним із сервісів, що ми описали, а може, знаєте ще більше ефективних інструментів вивчення англійської мови? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Матеріали взято з сайту: https://mega-talant.com/