Моя дружина — вчитель: 5 причин, чому я щасливий

Ситуацію, коли мама — учитель, уже розглядали. А як це — бути чоловіком педагога? Сьогодні поговоримо.

Про нелегку долю дружини льотчика знають усі. А отяк живеться чоловікові вчительки?

Сімейний тандем із педагогом може бути дуже вдалим. Досить поглянути на пару Емануеля та Бріджит Макрон (президента Франції та його дружини). Саме друга половинка політика допомагала йому під час передвиборчої кампанії, складаючи промови для виступів і придумуючи відповіді на питання в процесі інтерв’ю. Педантичність, ерудиція й залізна дисципліна, притаманні кожній учительці, є гарною допомогою будь-якому чоловікові. І не тільки політикові.

5 переваг дружини-вчительки

Але частіше рідні педагогів скаржаться, що дружини постійно стомлені, несуть додому роботу й живуть за шкільним розпорядком.

Позитивні моменти

Уміння слухати. Дружина-вчитель— ідеальні «вуха» для чоловіка. Вона не тільки слухає, але й чує, ставить уточнювальні запитання. Педагог уміє зробити висновки, розглянути ситуацію зусібіч. Учительська звичка й вихованість позбавляє змоги перебити співрозмовника. А часто саме такого уважного слухача у вигляді дружини бракує чоловікам.

Тиша в будинку. Часто чоловіки скаржаться, що не встигають вони перетнути поріг будинку після роботи, як постає чимало запитань, чують нову інформацію. Натомість із дружиною-вчителькою не так. Вона так багато говорить протягом дня, що частіше за все мовчить удома. Якщо є вільна хвилинка, то намагається провестиїї наодинці з улюбленим хобі або книгою. Отже, чоловік матиме часна посиденьки в гаражі або перегляд футбольного матчу.

Відпустка 2 місяці. Одназ переваг роботи в школі — тривалі літні канікули. І не тільки вдітей. За час літнього відпочинку дружина-вчителька встигає розслабитися від напружених шкільних буднів, побалувати рідних фірмовою випічкою із фруктами. Удома прибрано, обід приготований і коханау відпустці. Що може бути краще?

Цікаві історії. Подейкують: хто в армії служив, той у циркуне сміється. Щось схоже можна сказати і про школу. Учителі ладні розповідати курйозні життєві історії про колег, хитрих школярів і витівки хуліганів. Чоловікам залишається тільки слухати уважно, кращі моменти записувати, щоби потім презентувати книгу дружині.

Терплячість.Тільки вчителька може 10 разів пояснювати, що на нуль ділитине можна. А потім повторити це ще 10 разів. Тому вона спокійно нагадує чоловікові про будь-які хатні справи. Без емоцій, тактовно, упевнено.

Можна знайти ще багато переваг шлюбу з педагогом. Складна й самовіддана робота, сильна любовдо дітей заслуговують на повагу та квіти. Не тільки 1 вересня, 8 березня, на День учителяі не тільки від дітей, але й від чоловіка.

Вам слово! Якої думки ваші чоловіки й рідні про педагогічну діяльність? Пишіть коментарі й діліться враженнями.