4 статті про те, як прищепити дитині здорові інтернет-звички

01.06.2017 207 0

Зараз зростає покоління digital natives — ці діти наче народилися з гаджетами в руках. Але що для них краще — електронні чи друковані підручники? Письмо чи друкування? Як привчити сина чи доньку до «здорових відносин» з гаджетами і що найважливіше в питанні медіагігієни школяра? Відповідаємо розгорнуто в наших матеріалах.

Комп’ютерний набір замість письма: 6 міфів

Вважається, що для розвитку мозку корисніше писати. Проте вчені наголошують: друкування незаслужено знецінено. Воно розвиває багатозадачність, швидкість мислення та креативність. Чи правда це та чим корисна робота з клавіатурою — розповідає психотерапевт Марія Гончаренко.

Читати далі

Які підручники ефективніші для учнів — електронні чи друковані

Яку інформацію школярі сприймають краще — надруковану на папері, чи ту, яку можна читати з екрана гаджета? Які дані дітям корисніше подавати в цифровій формі, а які — у формі роздруківок? Найцікавіші думки захисників та противників «цифри» — у нашій статті.

Читати далі

Як навчити школярів користуватись гаджетами за правилами етикету

Спеціаліст з етикету Анна Чаплигіна радить, як навчити школярів «здоровим відносинам» з гаджетами та чи варто встановлювати заборону на телефони і планшети.

Читати далі

Сергій Дідковський: Як навчити дитину медіагігієни

PR-стратег Сергій Дідковський радить батькам, як навчити школярів розрізняти фейки, визначати цінність інформації та перевіряти новини та пости із соцмереж на достовірність.

Читати далі

Матеріали взято з сайту: https://osvitoria.media/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук