Шокуюча новина! Знижки до 74% на електронну продукцію!

01.06.2018 577 0

Із першим днем літа ми вирішили подарувати вам сенсаційні знижки на популярні серії дисків, які розфарбовують шкільні уроки завдяки неймовірно цікавим матеріалам та сучасній формі медіа презентацій:

Тисячі вчителів по всій країні вже встигли залучити ці електронні матеріли до своєї скарбнички планування та проведення уроків, приєднуйтесь до них і Ви! Дешевше вже не буде!

Серія «Електронний конструктор уроку» містить електронні матеріали із підготовки уроків та позакласної роботи для усіх шкільних предметів. Крім того представленні диски за такими напрямками, як:

Диски містять конспекти уроків, медіа презентації, дидактичні матеріали, прийоми роботи на уроці, які урізноманітнюють план уроків, та багато інших допоміжних інструментів для ефективного та цікавого навчання.

Диски «Електронний тренажер. Кроки до успіху» та «Електронний тренажер» допоможуть перевірити рівень засвоєння матеріалу та легко відпрацювати те, що з певних причин не було засвоєно.

До серій входять диски за такими напрямками:

Електронна продукція цих серій дозволить перетворити навчальний процес у захоплюючу гру, яка допоможе учням швидше та легше сприймати інформацію та вивчати різноманітні уроки із задоволенням!

Усі акційні диски дивіться на сторінці:

 

Акція діє із 1.06.18 до 31.12.18

*Диски не приймають участь у у акції 26 червня зі знижкою 40%.

Поспішайте! Кількість продукції обмежена!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук