Батьки, зупиніться! Сучасним дітям не вистачає суворості!

29.05.2017 4155 0

На думку автора-колумніста Ніколаса Крауса, дітям не можна дозволяти бити батьків чи закочувати публічні істерики.

На таку поведінку батьки повинні реагувати не мовчазною згодою, а суворим покаранням.

Ви, напевно, бачили дітей, які в істериці кидають їжу прямо матері в обличчя, несамовито кричать і вимагають купити те, чого їм хочеться, такі діти навіть інколи можуть кидатися на сторонніх людей. І  це цілком дорослі телепні без затримки у розвитку! Просто їм не розповіли, як потрібно себе вести правильно.

“Сидячи в ресторані, я багато раз спостерігав за такою картиною: офіціант з гарячим супом на підносі намагається уникнути зіткнення з дітьми, що бігають по вузьких проходах, поки їх батьки насолоджуються трапезою”.

Ніколас робить висновок, що у нинішнього покоління явні проблеми з вихованням дітей і поданням правильного прикладу.

Не заохочуйте погану поведінку дітей!

Найчастіше діти перевіряють витримку батьків і межі дозволеного, коли дорослі втомилися і жадають тільки одного, щоб їх залишили в спокої. На жаль, в такі моменти не можна втрачати пильність і піддаватися на провокації.

НАШОМУ ПОКОЛІННЮ СУВОРЕ ВИХОВАННЯ ДАЄТЬСЯ НАБАГАТО ВАЖЧЕ – НАМ ВІДОМО ТЕ, ЧОГО НЕ ЗНАЛИ НАШІ БАТЬКИ: ДІТИ – ЦЕ МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ.

Навіть якщо ви в цей час перебуваєте в торговому центрі, продуктовому магазині або в черзі за квитками в кіно. Яким би втомленими ви не були, не ігноруйте ознак непокори дитини, бо у майбутньому це призведе до плачевних результатів.

Існує велика ймовірність того, що невихована дитина виросте хуліганом, небезпечним для оточуючих, а в подальшому і злочинцем, якого в дорослому віці вже важко буде поставити на місце або перевиховати.

РАНІШЕ ДИТИНУ НЕ ВВАЖАЛИ ПОВНОЦІННОЮ ОСОБИСТІСТЮ, ДИТИНА ЧАСТО СТАВАЛА МІШЕННЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ, ЯКІ ЗГАНЯЛИ НА НІЙ СВОЮ ЗЛІСТЬ.

Але суворе виховання і дисципліна – запорука успішного та свідомого виховання дитини. Такі методи не роблять з вас монстра. Дітям шкодить не дисципліна, а жорстока байдужість.

За хорошу поведінку в кафе винагородіть дитину походом на майданчик, де вона зможе побігати і повеселитися.

Діти повинні знати межі дозволеного. Вони випробовують терпіння батьків своєю поведінкою, щоб зрозуміти, як далеко можна зайти. Якщо немає ніяких заборон – значить, дозволено все, навіть кинути їжу вам в обличчя.

Звичайно, ваша суворість доведе дитину до сліз, вона засмутиться, але не варто хвилюватися, бо це тільки на певний час. У довгостроковій перспективі діти, які знають, що є чіткі правила поведінки, будуть відчувати себе в цілковитій безпеці і спокої.

Надайте їм таку послугу і іншим теж, щоб людям не довелося в жаху тікати від вашої дитини, яка кидається пляшками в перехожих.

Матеріали взято з сайту: http://mamabag.com.ua/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук