Бажаєте зекономити на передплаті?

24.05.2018 5639 0

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

Як стати учасником програми лояльності?

  • Відскануйте передплатні квитанції. 
  • Надішліть їх електронну адресу: pochta@osnova.com.ua*
  • Отримайте на свій рахунок бали.
  • Оформіть передплату зі знижкою.

Ураховується передплата як поштова, так і редакційна і не лише цьогорічна, але й за усі минулі періоди**. Тим, хто оформлює редакційну передплату, бали буде нараховано автоматично.

*Бали нараховують на прізвище, яке вказане у квитанції. Якщо передплату оформлено на школу, то і бали буде нараховано на школу.
**За одну й ту саму квитанцію бали повторно не нараховують.

Як дізнатися суму знижки?

Наведемо приклад розрахунку кількості балів. Ви оформлювали редакційну чи поштову передплату на наші журнали, за що ми вам нарахували бали. Наприклад, ви передплачуєте журнал «Математика в школах України» з книжковим додатком Видавничої групи «Основа» впродовж 5 років. Вартість передплати, яку ви заплатили за цей період, становить 80,00 грн це і є ваша кількість балів.

1 бал = 10 коп. Тепер ви можете оформити передплату на наступний період зі знижкою 80,00 грн. Вартість передплати на друге півріччя 2018 року на пільговий індекс за редакційною передплатою на журнал Математика в школах України» становить 320,00 грн. (Вартість звичайної передплати становить 360,00).

Вартість передплати

- кількість балів 

=  менша вартість!

320,00

- 80,00

= 240,00

Різниця відчутна, чи не так?

Як можна витратити бали?

Бали можна витрати на пролонгацію редакційної передплати*** та замовлення книг. Для цього від вартості передплати (замовлення) відніміть кількість балів та оплатіть цю суму в будь-якому банку.

***Використати бали на електронну передплату не можна. 

ОБОВ'ЯЗКОВО! Повідомте нам про те, що ви передплатили журнал (оформили замовлення) з використанням балів за телефоном: (057) 731-96-35 або надішліть скановану копію передплатної квитанції на електронну адресу: pochta@osnova.com.ua

Нехай ваші гроші працюють двічі!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук