10 типів батьків, яких учителі таємно ненавидять

Більшість батьків дуже гарні, але деякі змушують учителя мріяти про наступне літо ще до того, як почнеться новий навчальний рік. Ми вже писали про те, яким має бути гарний учитель. Тепер пропонуємо поглянути на ситуацію з іншого боку.

Шкільна вчителька Джессіка Бауерс визначила 10 типів батьків, яких учителі таємно ненавидять.

1. Батько «Особлива сніжинка»

Так, ваша дитина особлива, як і кожний учень у моєму класі. Ні, ваша дитина не достатньо особлива для того, щоб не виконувати домашнє завдання, спізнюватися або не дотримувати інших правил у класі. Я розумію це. Я теж батько. Мої діти — це мій світ, але батьки мають визнати, що правила поширюються на всіх дітей, навіть на них. Це ті самі батьки, які переконані, що їхня дитина не може скоїти нічого поганого.

2. Батько «Магічна куля»

Усі батьки прагнуть, щоб їхні діти краще вчилися в школі, але цей батько прагне, щоб у дитини були вищі оцінки, вона краще читала, але без того, щоб докладати додаткових зусиль. Коли я пояснюю необхідність для спільного читання вночі, він усе ще шукає шляхи швидкого виправлення або будь-яке інше розв’язання, до якого він не повинен бути причетний.

3. Батько, який стрибає через голову

Усе нормально, уроки закінчилися, але замість того, щоб займатися паперовою роботою, мене викликають у кабінет директора. Я сушу голову, намагаючись зрозуміти, чому (я знаю, я підготувала мої тритижневі звіти), а потім розумію, що стала жертвою Батька, який стрибає через голову. У цього батька з’явилися якісь проблеми, але замість того, щоб поговорити зі мною, він прямує до мого боса.

4. Батько-всезнавець

Це батько-клон або він просто вдосконалив мистецтво телепортації? Він є скрізь, стовбичить  у кінці класу ще довго після того, як інші батьки пішли займатися своїми звичайними справами. Ці батьки, схоже, ніколи не дадуть своїм дітям можливість самим зав’язувати свої черевики, розпоряджатися своїми зошитами або припуститися кількох помилок.

5. Батько-примара

Ім’я цього батька є в списку. Але чи існує він насправді? Цього батька практично ніхто не бачив, що змушує мене трішки нервувати, тому що я знаю, що в батьків, з якими існує контакт, діти краще вчаться. Знову ж, я розумію, що таке бути батьком, який працює, але мені хотілося б, щоб він хоча б знайшов можливість зателефонувати або відвідатибатьківські збори.

6. Батько, який не дотримує меж

Якщо я отримую текстове повідомлення о 23:00, я навіть не перевіряю, хто це. Я знаю, що це Батько-який-не-дотримує-меж, який «просто перевіряє» щось наступного дня. Щоразу, коли я переглядаю пошту, у мене є повідомлення (або шість) від цього батька. І це не короткі повідомлення, а такі, що більше схожі на епопеї. Якщо я поспішаю у вбиральню під час моєї п’ятихвилинної перерви або виходжу на обідню перерву, я можу зустріти цього батька, який шукав мене, щоб поговорити.

7. Розлучені батьки, які конкурують

Ці батьки — це динамічний дует катастрофи, де вони не тільки ділять опікунство, але й постійно боряться за решту. Розлучені батьки, здається, повсякчас женуться за тим, щоб виглядати краще, намовляючи на іншого. У цій гонитві дитина завжди програє.

8. Батько-господар

Цей батько переносить правила бізнесу в клас. Він прагне бути впевненим, що я знаю, що моє місце в ієрархії знаходиться десь під ним. Цей батько бачить мене не як партнера, а як працівника. Це всього лише справа часу, коли він скаже: «Я сплачую податки, отже, я твій бос».

9. Батько, який ненавидить учителів

Я не знаю, що могло статися в минулому, щоб цей батько почав ненавидіти вчителів, але ненависть реально. Цей батько вважає, що це робота для невдах, або що я пішла працювати вчителем тільки через літні канікули. Або ще гірше, він гадає, що я перебуваю тут тільки для того, щоб змусити його дитину страждати. Незалежно від причини, зрозуміло, що батько переконаний, що це моя провина й решти, таких як я.

10. Батько, що драматизує

Цей батько невеликий шкільний інцидент роздмухує до немислимих розмірів. Він іноді використовує сльози, а іноді й крики, але завжди наявна драма. Це триває, поки шкільна рада й кожний батько на дитячому майданчику не почують про несправедливість.

Матеріали взято з  сайту http://www.uaua.info/