Тематичний комплект плакатів до свят — устигніть замовити!

24.04.2018 545 0

Травень — місяць таких важливих для кожного українця свят, як День Перемоги та День Європи, який цього року припадає на 19 травня. Для святкування й тематичних заходів у школі пропонуємо готове рішення — комплект наочності «Згадати все»!

У комплекті «Згадати все» 7 плакатів:

Набір «Дні пам’яті українського народу» (код ЗПП013) — 4 плакати формату А2 до Днів пам’яті загиблих під час Другої світової війни, жертв голодоморів, голокосту та Героїв Небесної Сотні. Виразні й інформативні, вони краще слів викличуть відповідні почуття в учнів у скорботні дні та під час проведення пам’ятних заходів.

«Україна — європейська держава» (код ЗПП010) — стильний плакат формату А1 із основними відомостями про Європейський Союз та євроінтеграцію України, який демонструє місце нашої країни серед європейських держав.

«Моя Україна — моя Батьківщина» (код ЗПП006) — яскравий плакат формату А1 із традиційними народними символами, який оспівує їхню красу. Чудово прикрасить стіни закладу!

«Україна, якою я пишаюся» (код ЗПП005) — яскравий і змістовний плакат формату А1. Містить цікаві факти про досягнення України у різних галузях і відповідні фотографії. Стане в нагоді під час різних заходів, а також прикрасить будь-який кабінет.

Вартість комплекту «Згадати все» — лише 220 гривень.

Час минає швидко, тому не зволікайте із замовленням!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук