До відмінних результатів — із легкістю!

17.04.2018 742 0

Робочі зошити серії «Життєві компетентності» допоможуть учням початкових класів зрозуміти та легко запам’ятати математичні поняття, відпрацювати вміння з їх використання в практичній діяльності.

«Я вивчаю дроби»

Що потрібно робити спортсменові для перемоги в змаганнях? Тренуватися, і ще раз тренуватися. А що потрібно робити дитині, щоб зрозуміти, що таке дріб? Теж тренуватися! У цьому зошиті запропоновано програму тренувань щодо вивчення дробів із яскравими наочними прикладами з життєвих ситуацій.

Код: НУШ001

Ціна: 45,00 грн.

 

«Я вивчаю таблицю множення»

Дуже захоплива й незвичайна програма в цьому зошиті допомагає запам’ятати таблицю множення без нудного зубріння. Вона передбачає пошук закономірностей, лічбу, розв’язування цікавих задач і багато іншого, що сприятиме успіхам учня.

Код: НУШ002

Ціна: 45,00 грн.

 

 

«Я вивчаю величини»

Робочий зошит містить нестандартні наочні завдання (розфарбовування, промовляння й записування), лічбу, практичні завдання з вимірювання величин і багато іншого. Яскраві ілюстрації, різноманітні завдання зроблять навчання веселим і легким!

Код: НУШ003

Ціна: 45,00 грн.

 

Посібник, який допоможе дитині адаптуватися до шкільних умов!

«Я збираюся до школи»

Посібник допоможе майбутнім першокласникам і першокласницям позбутися зайвого хвилювання перед школою, зацікавитися навчанням. Посібник складений за принципом інтерактивності: дитина розглядає малюнки й виконує завдання за ними, обговорює запропоновані ситуації разом із батьками. Завдяки поданим вправам дитина краще зрозуміє принципи та сенс шкільного навчання, й буде збиратися до школи із задоволенням!

Код: НУШ004

Ціна: 25 грн.

Знижка 10 % у разі замовлення від 10 зошитів!

Замовляйте робочі зошити та підвищуйте успішність учнів!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук