howwecan1
howwecan2
howwecan3

Шановні вчителі, та всі, хто готується до нового навчального року заздалегідь!

Дорогі колеги, освітяни та всі, хто цікавиться освітою в Україні!

Замовити сертифікат

Видавнича група «Основа» запрошує вас на новий інтернет-марафон!

Літо промайнуло дуже швидко! Сподіваємося, що вам удалося зловити теплі дні, гарно відпочити і ви з натхненням чекаєте свята 1 Дзвоника!

Видавнича група «Основа» працювала все літо, щоб уже 22 серпня потішити вас нашим новим інтернет-марафоном! Цього разу запрошуємо вас на обговорення оновлених програм у 5-9-х класах та Компетентнісний підхід у навчанні!

Цього року всі педагоги України вже з 1 вересня працюватимуть за цими оновленими програмами, а ми допоможемо вам розібратися у всіх нюансах змін! Як завжди на вас чекатимуть цікаві спікери з актуальною інформацією з 10 до 17 години.

9 тем, 9 спікерів зі всієї України!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

Зустрічаємо наших спікерів

Зараз в нашій команді

Розклад вебінарів

Просто оберіть дату
schedule

Порівняння навчальних програм; як вам адаптуватися до цих змін; компетентноності за тематими та відображення їх у посібниках ВГ "Основа"; сквозні змістовні линии, їх місце в структурі уроку.

"Формула компетентності" - фундамент діяльності педагога; секрети базових компетенцій: суть та вимоги ;приклади завдань і вправ, що сприяють формуванню компетентної дитини.

slider-thumb

Світлана БаришпольСпікер

Замовити сертифікат Увійти на вебінар

Зміни в навчальних програмах; як працювати в 2017-2018 навчальному році; орієнтовні й можливі зміни формату ЗНО у 2018 році

slider-thumb

Олександр ЛюбченкоСпікер

Замовити сертифікат Увійти на вебінар

Висвітлення минулого інтернет-марафону

Червень 2017 року
latest-blog

Записи вебінарів 22-23 червня

20-23 червня відбулася унікальна за своїм масштабом та географією подія — І Міжнародний інтернет-марафон "Досвід успішних освітніх реформ Естонії та Фінляндії для України. Європейський контекст".

Далі »

Замовити сертифікат

Електронний чи паперовий