howwecan1
howwecan2
howwecan3

Дорогі колеги, вчителі початкової школи!

Перший інтернет-марафон для вчителів початкової школи!

Зареєструватися

На численні прохання ми вирішили провести окремий інтернет-марафон спеціально для вас, шановні вчителі початкових класів. І ця довгоочікувана подія відбудеться вже невдовзі — 24 та 25 січня!

Як завжди, ми пропонуємо сучасні педагогічні методи, які роблять навчання ефективним, а учнів — щасливими! На вебінарах ви дізнаєтеся про техніки швидкочитання для наймолодших учнів, методики розвитку мислення, ейдетику, раціональну організацію ГПД та багато іншого. У програмі — як усесвітньо визнані прийоми роботи, так і авторські методики.

Учасники не тільки прослухають наші ексклюзивні вебінари, але й зможуть поспілкуватися з колегами та спікерами, завантажити додаткові матеріали, замовити сертифікат про участь. Запрошуйте колег з вашої школи, спілкуйтеся — разом цікавіше!

Приєднуйтеся! Буде цікаво!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

Отримати подарунки

Умови отримання

Розклад вебінарів

Просто оберіть дату
schedule

У кожній людині криється яскравий букет надзвичайних здібностей і саме учитель відповідальний за їх розкриття. Як створити умови для найбільшої реалізації потенціалу? В цьому допоможе ейдетика — інноваційна технологія, яка гармонізує роботу правої та лівої півкуль головного мозку людини. Дізнайтеся на вебінарі, як розбудити в дитині маленького генія, як допомогти дітям організувати навчальний матеріал, як навчити алгоритмів запам’ятовування. Саме ейдетика дасть цікаві, нестандартні відповіді на ці питання.

Як із перших класів привчати дітей самостійно мислити? На вебінарі ви отримаєте практичні поради для вчителів початкової школи, як:
• стимулювати розвиток критичного мислення учнів за допомогою «Кубика Блума»;
• за допомогою методу «Фішбоун» навчити учнів установлювати причинно-наслідкові взаємозв’язки та робити обґрунтований вибір, розвивати в учнів навички роботи з інформацією, уміння ставити та розв’язувати проблеми.

Інклюзія зі страшного незрозумілого звіра перетворюється на потужний інструмент учителя, який сприяє порозумінню учнів між собою та розкриттю їхніх найліпших якостей. Головне для вчителя початкових класів — якомога найраніше засвоїти інклюзивні методи роботи. На вебінарі ви дізнаєтеся, як:
• бути цікавими тим, кого навчаєте;
• залучати до роботи «компетентних» учнів-консультантів;
• розвивати дивергентне мислення, щоб підготувати дітей до життя, а не до іспитів;
• створювати розвивальне освітнє середовище, що спонукає дітей до виявлення креативності та бажання вчитися.

Ви прагнете зробити заняття у групі продовженого дня продуктивними, а відпочинок — корисним?
На вебінарі ви дізнаєтеся, як:
• поєднати навчання і гру під час самопідготовки;
• зробити заняття максимально ефективним;
• раціонально і з користю використовувати кожну хвилину групи продовженого дня.

slider-thumb

Алєксандрова КсеніяСпікер

Увійти на вебінар Замовити сертифікат

Здатність до креативності у молодших школярів є неймовірно високою: наприклад, вони здатні вигадати десятки способів використання звичних речей типу скріпки. Як учителю створити умови, за яких схильність дітей до нового і нестандартного, бажання самостійно вирішувати поставлені задачі отримають розвиток?
Дізнайтеся, як упровадити в початкових класах ТРВЗ-педагогіку, засновану на теорії розв'язання винахідницьких завдань, як застосовувати метод продуктивної невдачі й інші методи розвитку креативного мислення молодших школярів! А також — як організувати подорож до Країни загадок!

Ознайомтеся з унікальним авторським виховним проектом «Ранкові хвилини спілкування»! Його впровадження не потребує багато часу чи якихось коштів, але результат перевищує очікування. На вебінарі ви дізнаєтеся про методи та форми взаємодії під час організації ранкових хвилин спілкування й побачите перші результати виховного проекту!

Читання, мов чарівний ключ, відкриває дверцята до будь-яких знань, тому одне із найголовніших завдань учителя початкової школи — навчити учнів читати швидко, але при цьому вдумливо. Спеціаліст вищої категорії Валентина Пустова на вебінарі розкаже про інструменти досягнення цієї мети:
1. Критерії правильності навички читання.
2. Огляд кращих сучасних методик розвитку швидкочитання.
3. Апробовані методи та прийоми навчання на уроках читання.

slider-thumb

Пустова ВалентинаСпікер

Увійти на вебінар Замовити сертифікат

Щастя та успіх — не випадковість, а результат цілеспрямованих дій. На вебінарі вчителя-методиста Віти Камардіної вчителі дізнаються про секрети виховання майбутніх успішних людей:
1. Створення дитячого колективу, що визнає навіть маленький успіх кожного, для розкриття талантів кожної дитини.
2. Як справжня активна життєва позиція, працелюбність спроможні виховати патріота, авторитет якого цінуватимуть.
3. Як навчити дітей, що помилка – не ворог, а лише сходинка на шляху до самовдосконалення й успіху?

Висвітлення минулого інтернет-марафону

Грудень 2017 року
latest-blog

2-й Міжнародний інтернет-марафон: натхнення для змін на краще!

Учитель на уроці може творити справжні добрі дива! Але для цього, як для будь-якої творчості, потрібне особливе натхнення, без якого ані намалювати картину, ані зіграти роль у спектаклі, ані засіяти розум учнів знаннями та добром.

Далі »
latest-blog

Другий міжнародний Інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст»

Освіта потребує докорінного реформування, але як подолати проблеми? Найдоцільніше — скористатися досвідом європейських країн.

Далі »

Замовити сертифікат

Електронний чи паперовий