howwecan1
howwecan2
howwecan3

Дорогі колеги, освітяни та всі, хто цікавиться освітою в Україні!

Дорогі колеги, освітяни та всі, хто цікавиться освітою в Україні!

Зареєструватися

Видавнича група «Основа» продовжує грандіозне святкування свого 15-річчя!

22 червня - вебінари від «Вчителів змін» — сторітелінг, лікнеп та багато інших цікавинок від фіналістів конкурсу від ГО «Ged discovery» «Народний спікер»

23 червня - вебінари від редакторів та авторів ВГ «Основа» — наш путівник і помічник дорогою до розбудови сучасної освіти. Усе про тренди та новини в освіті. Увага! оголошення результатів конкурсу «Вчительська мрія»!

Бажаєте замовити сертифікат?

Замовити сертифікат учасника вебінарів 22 червня Замовити сертифікат учасника вебінарів 23 червня
* Деталі стосовно оплати сертифікату надійдуть 26 червня на вашу електронну пошту, яку ви вкажете в заявці.

Зустрічаємо наших спікерів

Зараз в нашій команді

Розклад вебінарів

Просто оберіть дату
schedule

Один з основних принципів педагогіки полягає в тому, що вчитель повинен чітко усвідомлювати яку проблему він хоче вирішити, якої мети досягти, використовуючи ту чи іншу форму роботи на уроці. А проблем у нас багато. Зокрема:
- діти не мотивовані до навчання;
- відмовляються відповідати біля дошки;
- погано запам`ятовують навчальний матеріал;
- не вміють застосовувати набуті знання у повсякденному житті;
- нічим не цікавляться, байдужі;
- взагалі з неохотою ходять до школи.
Які ж форми роботи на уроці може використати вчитель, щоб успішно вирішувати ці проблеми?

Як організувати обмін інформацією, знаннями, досвідом між учителем і учнями й при цьому уникнути одноманітності на уроках? Допоможе в цьому мистецтво цікавої розповіді – сторітелінг. Саме про особливості створення навчальної історії на уроках, про процес її практичної реалізації ви дізнаєтесь на вебінарі Баєвої Алли Василівни «Сторителінг – мистецтво цікавої розповіді, або Як уникнути одноманітності на уроках». Створюймо історію цікавого уроку разом!

Спікерка ділится інформацією про цей проект та спонукає колег брати в ньому участь. Проект розраховано на STEM-вчителів і має на меті популяризацію stem-освіти.

Ви молодий педагог? Ви сповнені учительських мрій, вас ще не засмучують цифри на екрані банкомата, а уроки "від дзвінка до дзвінка" не асоціюються з розпорядком дня десь зовсім не в педагогічному місці? Ви ще тремтите від кроків директора чи завуча і болісно переживаєте критичні погляди колег? Тоді привіт вам, учительська молодь! Мені 25 і я працюю в школі з 18 років! На вебінарі ви почуєте, як це зі шкільної парти за учительський стіл?

slider-thumb

Шумицька ОксанаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Якщо ви бажаєте пірнути в педагогічну безодню нестандартних ідей, хочете впіймати творчі знахідки, мрієте зануритися в професійне самовдосконалення, тоді запрошую вас на свій вебінар!

slider-thumb

Глебова ТетянаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Причин для організації дистанційного навчання є достатньо — це і карантини в школах, і банальне відставання у вивченні предмету через часті пропуски або неуважність на уроках. Є чимало сервісів дистанційної освіти. Проте, жоден з них не дає рекомендацій простому вчителю, як використати його вміст у співпраці вчителя і учня. На вебінарі ви дізнаєтесь, як організувати дистанційне навчання в школі, з чого починати, на що звертати увагу, які ресурси для цього використовувати, як не загубити дитину і результат навчання у вирі інформаційних технологій.

slider-thumb

Сав’яненко МаріяСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Спікерка на практичному досвіді, синтезі сучасних технологій, уподобань підлітків і аналізі типових помилок презентує новий тип читацького щоденника — творчий щоденник (помічник з літератури). Захоплива гра, квест, спілкування, дивергентне мислення, несподіванка — це "Місія: літературний лікнеп, або Як проvести Lіtо z корист(you)".

slider-thumb

Величко АнастасіяСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Не знаєте як зацікавити до навчання та розвинути інтелектуальні і творчі здібності особистості? ПРОСТО ЗРОБІТЬ ЦЕ! Зробіть свої заняття цікавими, змістовними, щоб діти чекали на них! На вебінарі спікерка поділитися методикою проведення різноманітних змагань, конкурсів, квестів, турнірів.

slider-thumb

Соколовська СвітланаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

На вебінарі спікерка поділиться досвідом інтерактивного тестування під час уроку (тести створює вчитель або самі учні) з використанням смартфонів учнів (індивідуально чи парна робота). Ви отримаєте миттєвий результат, яскраво, динамічно, вибір темпу виконання і дух змагання — все це разом викликає зацікавленість і мотивує до навчання.

slider-thumb

Рогожнікова ОльгаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Учасники вебінару поринуть у світ мобільних технологій, познайомляться з напрямками використання QR-кодів, засвоять прийоми читання і генерації QR-кодів. Також до уваги слухачів буде наведено приклади використання QR-кодів у навчальному процесі.

slider-thumb

Ільїна НаталіяСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Майбутнє, яке існує вже сьогодні. Роль освіти в сучасному світі. Куди йдемо, чого навчати, чого навчатися. Тренди, виклики, прогнози. Про все це ви дізнаєтеся з виступу Інни Іванівни.

Нові програми будуть нескоро, нові підручники теж. А ще і комп’ютери старі, і до інтернету не під’єднані. І школа звичайна, масова: не ліцей і не гімназія. То чи можливо в таких умовах створити нову українську школу, тим більше за 2‒3 роки? Можливо! Про це і піде розмова на вебінарі.

slider-thumb

Пузиревич КатеринаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Нотатка у Facebook — це не лише нотатка. Це ще й безліч інших можливостей! Створити інформаційний звіт, лонгрід, бібліографічний список/огляд, розповісти про власні уподобання та смаки, написати есе, поділитися спогадами і враженнями і т. д. Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас, де ми розповімо про всі нюанси використання функції «Нотатки»!

slider-thumb

Глазунова ЛюдмилаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Євроклуб — це форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді.

slider-thumb

Ломака ВікторіяСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Думаю, що ви погодитеся — сучасним дітям потрібен інший підхід до проведення уроків. Пропонуємо апгрейд уроку літературного читання відповідно оновленої програми. Це можливо, якщо ви візьмете участь у вебінарі «Сучасний урок літературного читання».

Серед інструментів — ресурси для дистанційного навчання і професійного розвитку; ресурси (книги, курси) для розвитку своїх «операційних» можливостей — критичного мислення, креативності і пам’яті; ресурси-«органайзери»: тайм-менеджмент, it-інструменти; психологічні ресурси — опір стресу; і ресурси комунікаційні — вивчення англійської мови, артскрайбінг на уроках тощо.

Як створювати інтерактивні вправи та інтерактивний контент для навчального процесу за допомогою сервісу H5P. Практика та рекомендації щодо роботи та застосування на уроках.

slider-thumb

Табарчук ІринаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Слухачі довідаються, як можна писати потрібну й цікаву інформацію для всіх за допомогою «Вікіпедії». Навчаться не лише читати вже створені статті у «Вікіпедії», але й редагувати їх, а також писати те, чого не вистачає. Це можна використати самому вчителю для роботи учнів на уроці та навчити учнів самим писати до «Вікіпедії» замість нудних і списаних у когось рефератів і повідомлень.

slider-thumb

Гриценко АндрійСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Як подружити дітей і здорове харчування? Реальні життєві проекти в звичайній школі допоможуть виростити маленького експерта в здоровому харчуванні без нотацій та нудних лекцій.

slider-thumb

Шевченко ЛюдмилаСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Розвиток творчого потенціалу учнів за допомогою ребусів, хмар теґів, кросвордів. Сервіси для інтерактивної діяльності на уроці.

slider-thumb

Дронь ВікторіяСпікер

Зареєструватися Увійти на вебінар

Висвітлення минулого інтернет-марафону

Березень 2017 року
latest-blog

Записи вебінарів першого у 2017 році інтернет-марафону від ВГ "Основа"

Близько 8000 зареєстрованих, ультрасучасні теми, закордонні спікери, нове програмне забезпечення, чітко сформований сценарій, злагоджена організаційна команда — все це задля вас, шановні колеги

Далі »