Як отримати доступ до електронних статей журналу?

 

Щоб користуватися електронними версіями журналів, треба обовязково зареєструватися на нашому сайті: journal.osnova.com.ua. Детальніше на http://osnova.com.ua/help/1.

Нагадуємо, що доступ до статей – це бонус, подарунок для передплатників журналів Видавничої групи «Основа». Усі, хто оформлює передплату на паперові журнали, отримують ці  видання в електронному вигляді на сайті.

Електронні журнали – це pdf-версії статей (повністю ідентичні друкованим виданням) які  можна читати та роздруковувати. Отримати їх  можна тільки на сайті: journal.osnova.com.ua. Ці випуски ви не загубите та зможете переглядати їх знову і знову. Статті зберігатимуться у вашій «Робочій кімнаті» на сторінці «Електронна передплата».

Ви оформили передплату через відділення Укрпошти

Відправте листа зі сканованою копією квитанції та електронною адресою, з  якої ви зареєстровані на сайті на e-mail: site@osnova.com.ua.

- Ви оформили передплату через видавництво (редакційна передплата)

Напишіть листа на e-mail: site@osnova.com.ua або зателефонуйте до відділу адміністрації сайту: (057) 731-96-33, повідомте своє прізвище, номер телефону, назву журналу, період передплати, дату оплати та електронну адресу, з якої зареєстровані на сайті. Адміністратор перевірить наявність редакційної передплати та відкриє доступ.

 

- Ви оформили електронну передплату

Передплата, яку ви оплачуєте на сайті за допомогою платіжних систем  і , оформлюється автоматично, тобто ви одразу можете користуватися електронними версіями журналів.

Якщо ви оплачували через банк або іншу платіжну систему, відправте листа зі сканованою копією квитанції та електонною адресою, з якої ви зареєстровані на сайті на e-mail: site@osnova.com.ua.

Це прискорить оформлення, так як банк надає інформацію щодо оплати протягом 3 наступних банківських днів.

Надіслати квитанцію ви зможете в будь-який час на e-mail: site@osnova.com.ua, але доступ до електронних статей адміністратор сайту відкриє тільки з Пн по Пт, з 9.00 до 18.00

 

 

 

Увага!

Повідомляємо вам, що на сайті http://osnova.com.ua розміщено літературні твори, права на використання яких належать виключно ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"». Їхнє використання іншими особами можливе лише з дозволу ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"». Передавати пароль доступу до таких файлів або розміщувати їх у мережі інтернет заборонено. Невиконання цієї умови є порушенням авторського права ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"».

Недодержання вимог щодо дотримання прав ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"» надасть нам право відповідно до ч. 1 ст. 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» звернутися в установленому порядку до суду та інших органів відповідно до їхньої компетенції за захистом свого авторського права. На підставі ч. 1 ст. 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» суд має право, зокрема, постановити щодо порушника авторського права рішення чи ухвалу про:

а) відшкодування моральної (немайнової) шкоди, завданої порушенням авторського права, з визначенням розміру відшкодування;

б) відшкодування збитків, завданих порушенням авторського права;

в) стягнення з порушника авторського права доходу, отриманого внаслідок порушення;

г) виплату компенсації, що визначається судом, у розмірі від 10 до 50 000 мінімальних заробітних плат замість відшкодування збитків або стягнення доходу;

д) заборону опублікування творів, припинення їх розповсюдження, вилучення (конфіскацію) контрафактних примірників творів, публікацію у пресі інформації про допущене порушення тощо;

е) накладення на порушника штрафу в розмірі 10 % суми, присудженої судом на користь позивача.

Крім того, осіб, винних у порушенні авторського права, може бути притягнено до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Потрібна допомога?
Або знайдіть відповідь на своє запитання

Як зареєструватися на сайті?
Як увійти на сайт під своїм ім’ям?
Як перевірити, до яких журналів уже відкрито доступ?
Як зробити замовлення?
Як сплатити за замовлення?
Які варіанти та терміни доставки?
Які умови повернення замовлення?
Як оформити передплату?
Як отримати доступ до електронних версій статей?
Як стати консультантон ВГ «Основа»?
Як стати нашим автором?
Що таке електронна передплата?
Вартість електронної передплати
Які варіанти та терміни доставки журналів?

Як оплатити доступ до окремої статті за допомогою SMS?

Якщо ви не отримуєте журнали, що робити?

Яка різниця між поштовою та редакційною передплатою?

Як установити програму «Електронний конструктор уроку»?

Як налаштувати  необхідні параметри для роботи з програмою «Електронний конструктор уроку»?

Як працювати з програмою «Електронний конструктор уроку»?

Як оформити абонемент для "Методичного банку"?

 

 

На нашому сайті ви можете:

  • передплатити оn-line З6 науково-методичних журналів для вчителів;
  • замовити науково-методичну література, книги та посібники для ДНЗ, початкової, середньої та старшої школи згідно з останніми змінами у програмі, а також художньо-масову літературу;
  • придбати наочні матеріали, DVD та CD-диски, канцелярські товари;
  • користуватися електронним архівом журналів, починаючи з 2006 року;
  • дізнаватися про новини, акції видавництва та багато іншого.
Догори