Як отримати доступ до електронних статей журналу?

 

Щоб користуватися електронними версіями журналів, треба обовязково зареєструватися на нашому сайті: journal.osnova.com.ua. Детальніше на http://osnova.com.ua/help/1.

Нагадуємо, що доступ до статей – це бонус, подарунок для передплатників журналів Видавничої групи «Основа». Усі, хто оформлює передплату на паперові журнали, отримують ці  видання в електронному вигляді на сайті.

Електронні журнали – це pdf-версії статей (повністю ідентичні друкованим виданням) які  можна читати та роздруковувати. Отримати їх  можна тільки на сайті: journal.osnova.com.ua. Ці випуски ви не загубите та зможете переглядати їх знову і знову. Статті зберігатимуться у вашій «Робочій кімнаті» на сторінці «Електронна передплата».

Ви оформили передплату через відділення Укрпошти

Відправте листа зі сканованою копією квитанції та електронною адресою, з  якої ви зареєстровані на сайті на e-mail: site@osnova.com.ua.

- Ви оформили передплату через видавництво (редакційна передплата)

Напишіть листа на e-mail: site@osnova.com.ua або зателефонуйте до відділу адміністрації сайту: (057) 731-96-33, повідомте своє прізвище, номер телефону, назву журналу, період передплати, дату оплати та електронну адресу, з якої зареєстровані на сайті. Адміністратор перевірить наявність редакційної передплати та відкриє доступ.

 

- Ви оформили електронну передплату

Передплата, яку ви оплачуєте на сайті за допомогою платіжних систем  і , оформлюється автоматично, тобто ви одразу можете користуватися електронними версіями журналів.

Якщо ви оплачували через банк або іншу платіжну систему, відправте листа зі сканованою копією квитанції та електонною адресою, з якої ви зареєстровані на сайті на e-mail: site@osnova.com.ua.

Це прискорить оформлення, так як банк надає інформацію щодо оплати протягом 3 наступних банківських днів.

Надіслати квитанцію ви зможете в будь-який час на e-mail: site@osnova.com.ua, але доступ до електронних статей адміністратор сайту відкриє тільки з Пн по Пт, з 9.00 до 18.00

 

 

 

Увага!

Повідомляємо вам, що на сайті http://osnova.com.ua розміщено літературні твори, права на використання яких належать виключно ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"». Їхнє використання іншими особами можливе лише з дозволу ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"». Передавати пароль доступу до таких файлів або розміщувати їх у мережі інтернет заборонено. Невиконання цієї умови є порушенням авторського права ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"».

Недодержання вимог щодо дотримання прав ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА "ОСНОВА"» надасть нам право відповідно до ч. 1 ст. 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» звернутися в установленому порядку до суду та інших органів відповідно до їхньої компетенції за захистом свого авторського права. На підставі ч. 1 ст. 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» суд має право, зокрема, постановити щодо порушника авторського права рішення чи ухвалу про:

а) відшкодування моральної (немайнової) шкоди, завданої порушенням авторського права, з визначенням розміру відшкодування;

б) відшкодування збитків, завданих порушенням авторського права;

в) стягнення з порушника авторського права доходу, отриманого внаслідок порушення;

г) виплату компенсації, що визначається судом, у розмірі від 10 до 50 000 мінімальних заробітних плат замість відшкодування збитків або стягнення доходу;

д) заборону опублікування творів, припинення їх розповсюдження, вилучення (конфіскацію) контрафактних примірників творів, публікацію у пресі інформації про допущене порушення тощо;

е) накладення на порушника штрафу в розмірі 10 % суми, присудженої судом на користь позивача.

Крім того, осіб, винних у порушенні авторського права, може бути притягнено до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

На нашому сайті ви можете:

  • передплатити оn-line З6 науково-методичних журналів для вчителів;
  • замовити науково-методичну література, книги та посібники для ДНЗ, початкової, середньої та старшої школи згідно з останніми змінами у програмі, а також художньо-масову літературу;
  • придбати наочні матеріали, DVD та CD-диски, канцелярські товари;
  • користуватися електронним архівом журналів, починаючи з 2006 року;
  • дізнаватися про новини, акції видавництва та багато іншого.
Догори