Які варіанти та терміни доставки?

Зараз на сайті доступні наступні такі варіанти доставки:

У чому різниця?

  Отримати замовлення у вашому відділенні Укрпошти  Отримати замовлення службою доставки «Нова пошта»
Мінімальне замовлення Без обмежень Без обмежень
Період доставки 2 тижні 310 днів (3 дні з моменту зарахування коштів на рахунок ВГ "Основа"**)
Варіант оплати Оплата за переказ коштів
післяплата під час отримання  на поштовому відділенні Сплачуєте за переказ коштів на поштовому відділенні 10-15 грн. Сплачуєте за переказ коштів додатково 2 % від суми замовлення
передоплата готівкою через банк Сплачуєте комісію банку за переказ коштів Сплачуєте комісію банку за переказ коштів
безготівково на сайті платіжної  системи Portmone або LiqPay  Додаткових платежів не має Додаткових платежів не має
Вартість доставки Незалежно від маси ви сплачує  частину поштової доставки — 28,90 грн (додано до суми замовлення)  Залежить від суми замовлення: до 500 грн.— 45 грн; від 500 до 1000 грн. —  55 грн; від 1000 до 2000 грн. — 75 грн; від 2000 до 3000 грн. — 95 грн (додано до суми замовлення)
Сайт служби доставки http://www.ukrposhta.com/ http://novaposhta.ua/
Особливості отримання Якщо через 2 тижні вас не повідомлять  про надходження посилки (домашнім телефоном або паперовим повідомленням) зверніться на вашого поштового відділення, де ви одразу отримаєте замовлення Після сплати замовлення, будь ласка, повідомте нас телефоном або електронною поштою. Особливо, якщо ви сплачували квитанцією через банк. Ми відправимо товар у ваше місто через зручну Вам службу доставки, і повідомимо дату прибуття посилки, адресу її отримання у вашому місті та номер декларації. З паспортом ви отримуєте посилку у заздалегідь визначеному місці.
Для того щоб замовити доставку до ваших дверей зв'яжіться з нами по телефону 0800505212

*Доставка можлива тільки по території України.

**Дані про сплату замовлення надходять до ВГ "Основа" з запізненням в добу, тому для прискорення відправки службою доставки надсилайте копію передплатної квитанції на електронну адресу pochta2@osnova.com.ua, а якщо бажаєте достаку курєром, зателефонуйте до відділу "Книга-Пошта" за номером 0800505212.