Як оплатити доступ до окремої статті за допомогою SMS?

Якщо вам потрібна лише одна стаття, а оформлювати передплату на видання ви не бажаєте, то ви можете купили одну окрему статтю та завантажити її, оплативши за допомогою SMS.

Вартість статті — 5 грн для всіх операторів зв'язку.

Послідовність дій:

1. Оберіть статтю.

2. Натисніть на кнопку «Купити» на сторінці статті, яку ви обрали.

3. На сторінці «Оплата замовлення», де вам потрібно обрати свого оператора телефонного зв’язку після, чого з’явиться інформація із текстом SMS, яке потрібно відправити, короткий номер і вартість відправленого Вами SMS (вартість SMS з ПДВ — 5 гривень).

4. Відправляєте код на короткий номер (У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ЗАКРИВАЙТЕ ТА НЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖУЙТЕ СТОРІНКУ «ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ»!)

5. Через кілька секунд у відповідному SMS отримуєте код для скачування статті.

6. Введіть код.

7. Перейдіть на сторінку з посиланням для скачування статті.

8.  Завантажте! Приємного читання!

Не перевантажуйте і не закривайте сторінку з посиланням для скачування, поки не переконаєтеся, що куплена стаття завантажена успішно і що вона відкривається.

Якщо під час завантаження файлу сталася помилка або виникли якісь проблеми з файлом, зверніться, будь ласка, до адміністрації сайту: e-mail  site@osnova.com.ua, тел.: (057)-731-96-33.

Повторно статтю можна завантажити упродовж 24 годин.

Видавництво повністю несе відповідальність за доставку обраних статей. Якщо у вас виникли труднощі, технічні помилки, помилки зв'язку або стаття, яку ви завантажили,  не відповідає заявленій, ми все виправимо. Напишіть нам листа або зателефонуйте — ми надішлемо вам статтю на електронну адресу.

Дякуємо, що обираєте наші видання.

Залишайтеся з нами!