Яка різниця між поштовою та редакційною передплатою?

Поштова передплата оформлюється та сплачується виключно на поштовому відділенні. Тобто кошти ви перераховуєте Укрпошті. Також пошта стягує 1,50-3 грн, залежно від періоду за оформлення передплати.

 

Редакційна передплата  це передплата, яку ви оформлюєте через редакцію. Тобто кошти ви перераховуєте на рахунок редакції. Її можна оформити на цьому сайті, за тел (057)731-96-35, електронною поштою pochta@osnova.com.ua.

Варіанти передплати:

Передплатний індекс звичайний  можна оформлювати у будь-який момент часу.

Передплатний індекс  "Пільговий" (тільки журнал)  зі знижкою для тих хто передплачує журнали на 6 (січень-червень, липень-грудень) та 12 місяців (січень-грудень). 

Передплатний індекс "Пільговий ПЛЮС" (журнал+ книжковий додаток)  зі знижкою для тих хто передплачує журнали на 6 (січень-червень, липень-грудень) та 12 місяців (січень-грудень). 

Фаховий комплект (декілька журналів) можна строго поквартально (січень-березень, квітень-червень, липень-вересень, жовтень-грудень) або посеместрово (січень-червень, липень-грудень).

Варіанти оплати також можуть бути різні: оплата банківською карткою на сайті, оплата за допомогою квитанції через банк, поштовим переводом. У цьому випадку ви не сплачуєте гроші за оформлення. Детальніше про порядок оформлення редакційної передплати читайте за посиланням http://osnova.com.ua/help/8/

 

В обох випадках журнали ви отримуєте на вашому поштовому відділенні. Тобто відповідальність за доставку видань несе Укрпошта. Слідкуйте за графіком виходу журналів тут. Якщо ви не отримуєте журнали, ознайомтеся з інструкцією, розміщеною за посиланням http://osnova.com.ua/help/15/.

Також на цьому сайті ви можете оформити електронну передплату. Це pdf-версії статей, повністю ідентичні друкованим виданням. Ви отримуєте випуски журналів раніше, ніж паперові видання, можете роздруковувати потрібні статті або просто читати їх на своєму комп’ютері. Ці випуски ніколи не загубляться, і ви можете переглядати їх знову й знову. Щойно журнал виходить із друкарні, він одразу потрапляє до вашої «Робочої кімнати». Там у розділі «Електронна передплата» ви збираєте свою власну електронну підбірку журналів. Ви можете оформити електронну передплату не тільки на поточний рік, але й на попередні. На нашому сайті зберігаються архіви статей, починаючи з 2006 року.

Електронна передплата  найдешевший вид передплати. На поточний рік ви користуєтеся знижкою 40 %, на минулі роки знижка може сягати 60 %. Детальніше про вартість електронної передплати читайте тут http://osnova.com.ua/help/13/

Оберіть свій варіант, передплачуйте та насолоджуйтеся читанням!