Яка різниця між поштовою та редакційною передплатою?

Поштова передплата оформлюється та сплачується виключно на поштовому відділенні, тобто кошти ви перераховуєте Укрпошті. За оформлення Укрпошта може стягувати 1,50-3,00 грн комісії, залежно від періоду передплати .

Редакційна передплата — це передплата, яку ви оформлюєте через редакцію. Кошти  одразу перераховуються на рахунок редакції. Її можна оформити на сайті, за тел (057) 731-96-35 або за електронною поштою pochta@osnova.com.ua.

Варіанти передплати:

  • Передплатний індекс звичайний — можна оформлювати у будь-який момент часу.
  • Передплатний індекс  "Пільговий" (тільки журнал) — зі знижкою для тих хто передплачує журнали на 6 (січень-червень, липень-грудень) та 12 місяців (січень-грудень).
  • Передплатний індекс "Пільговий ПЛЮС" (журнал + книжковий додаток) — зі знижкою для тих хто передплачує журнали на 6 (січень-червень, липень-грудень) та 12 місяців (січень-грудень).
  • Фаховий комплект (декілька журналів) передплачується строго поквартально (січень-березень, квітень-червень, липень-вересень, жовтень-грудень) або посеместрово (січень-червень, липень-грудень).

Варіанти оплати:

  • банківською карткою на сайт.
  • оплата за допомогою квитанції через банк.
  • поштовим переказом.

У разі замовлення редакційної передплати ви не сплачуєте гроші за оформлення. Детальніше про порядок оформлення редакційної передплати читайте за посиланням http://osnova.com.ua/help/8/

В обох випадках журнали ви отримуєте на вашому поштовому відділенні. Відповідальність за доставку видань несе Укрпошта. Слідкуйте за графіком виходу журналів тут. Якщо ви не отримуєте журнали, ознайомтеся з інструкцією, розміщеною за посиланням http://osnova.com.ua/help/15/.

Також на цьому сайті ви можете оформити електронну передплату. Це pdf-версії статей, повністю ідентичні друкованим виданням. Ви отримуєте випуски журналів раніше, ніж паперові видання, можете роздруковувати потрібні статті або просто читати їх на своєму комп’ютері. Ці випуски ніколи не загубляться, і ви можете переглядати їх знову й знову. Щойно журнал виходить із друкарні, він одразу потрапляє до вашої «Робочої кімнати». Там у розділі «Електронна передплата» ви збираєте свою власну електронну підбірку журналів. Ви можете оформити електронну передплату не тільки на поточний рік, але й на попередні. На нашому сайті зберігаються архіви статей, починаючи з 2006 року.

Електронна передплата — найдешевший вид передплати. На поточний рік ви користуєтеся знижкою 40 %, на минулі роки знижка може сягати 60 %. Детальніше про вартість електронної передплати читайте тут http://osnova.com.ua/help/13/

Оберіть свій варіант, передплачуйте та насолоджуйтеся читанням!